Ostatnio testowałam dwa napoje FOODINI (kojąco zielony i słonecznie żółty) dziś czas na to, aby dołączyć już trzeci z rzędu rodzaj tego płynu – rajsko kremowy. Składa się on z:
- ananas,
- banan,
- kokos,
- mango.
Opakowanie
Opakowanie niczym nie różni się od swoich poprzedniczek tylko informacją, z czego jest złożony akurat ten smak. Butelka zawiera 250 ml.
Smak
Tym razem skusiłam się znowu na typowo owocowe FOODINI. Oczywiście ponownie nie czułam się rozczarowana. Smoothie jest kremowe, delikatne i słodkie. Smak, jaki najbardziej wyróżnia się spośród wszystkich owoców to ananasowy i kokosowy. Jest to naprawdę coś pysznego. Z całego serducha polecam żeby chociaż spróbować. Mój dotychczasowy ranking FOODINI jest taki:
- Słonecznie żółty
- Rajsko kremowy
- Kojąco zielony
Jestem bardzo ciekawa czy uważacie tak samo jak ja, podzielcie się swoją opinią w komentarzach :).
Skład
sok z ananasa 40%, przecier z bananów 31%, napój kokosowy 14% (ekstrakt z kokosa, woda), przecier z ananasa 13%, przecier z mango 1%, sok z cytryny.
| 100 g | % RWS* | |
| Wartość energetyczna | 351 kJ/84 kcal | 4% |
| Tłuszcz | 2,5 g | 4% |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g | 11% |
| Węglowodany | 14 g | 5% |
| w tym cukry | 11 g | 12% |
| Błonnik | 1,2 g | - |
| Białko | 0,8 g | 2% |
| Sól | 0,04 g | 2% |
*RWS- Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Podsumowanie
Jak zwykle polecam smoothie ze względu na świeży smak jak i skład. Mam nadzieję, że Wam również zasmakuje tak jak i mi ;).


Najnowsze komentarze