Współpraca

Jesteśmy otwarci na nowe możliwości, chętnie poznajemy i odkrywamy kulinarne perełki, które można znaleźć na półkach sklepów. U nas każdy produkt spożywczy ma szansę na indywidualny test i szczegółową recenzję. To okazja, by pokazać czytelnikom naszego bloga, jak smakuje Twój produkt, jakie ma zalety i kiedy najlepiej go konsumować.

Zachęcamy producentów, dystrybutorów oraz agencje PR do nawiązania z nami współpracy. Obszary, w których możemy współpracować to:

  • Test produktów: przetestujemy Twój produkt i opiszemy szczegółowo nasze spostrzeżenia oraz doznania smakowe. Zawrzemy szczegółową recenzję na blogu, pełną naszych uwag i wniosków.
  • Publikacja reklam: możemy udostępnić miejsce na naszej stronie dla Twojej reklamy, czy to w formie banera, wpisu sponsorowanego czy innego wybranego materiału promocyjnego.
  • Artykuły sponsorowane: zapraszamy do współtworzenia treści na blogu. Możemy przygotować artykuł tematyczny, nawiązujący do profilu działalności Twojego przedsiębiorstwa, oparty na faktach, doświadczeniu czy testowaniu produktu.

Przy współpracy gwarantujemy pełną transparentność. Wszelkie treści powstałe w wyniku współpracy sponsorowanej są odpowiednio oznaczane. Dajemy naszym czytelnikom pełną informację o charakterze powstałego materiału.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami! Wyślij wiadomość na adres kontakt@degustujemy.pl a my odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy potencjalne formy współpracy.

Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły. Razem stworzymy coś, co zachwyci naszych czytelników!

Zespół Degustujemy.pl