Soti Natural

Soti Natural – Mięta + Trawa cytrusowa

Było to moje pierwsze spotkanie z wyrobem tej marki, produkt zainteresował mnie informacją o precyzyjnym 50-minutowym procesie jego parzenia. Jako, że osobiście jestem znawcą wszelkich ziołowych napojów – skusiłem się.

Opakowanie

Mała 340 ml buteleczka szybko dostarcza konsumentowi wielu informacji. Na przodzie produktu widnieje informacja o braku cukrów i kalorii. Dodatkowo producent informuje nas o zawartości w produkcie cennych antyoksydantów. Po dalszej obserwacji opakowania dowiadujemy się, że produkt ten nie zawiera glutenu i jest przyjazny dla wegan. Buteleczka jest bardzo poręczna, myślałem jednak początkowo, że produkt ten wystarczy mi tylko na jednego łyka – o tym za chwilę.

Smak

Smak jest głęboki i naturalny, czujemy tylko i wyłącznie trawę cytrynową oraz miętę. Nie odczujemy w produkcie cukru oraz innych dodatków, napój świetnie gasi pragnienie. Pomimo małej butelki, wystarczył mi na dosyć długi spacer, nie tak jak w przypadku słodzonych napojów. Moim zdaniem smak produktu jak najbardziej na plus, jednak może nie przypaść do gustu ludziom lubiącym wyłącznie słodkie napoje.

Skład

woda, trawa cytusowa (60%), liście mięty (40%).

Energia/ Kalorie 0 kJ/ kcal
Tłuszcz 0 g
W tym kwasy nasycone  0 g
Węglowodany 0 g
W tym cukry  0 g
Białko 0 g
Sól 0 g

Podsumowanie

Mogę śmiało produkt polecić wszystkim miłośnikom ziołowych napojów i herbat. Na pewno spróbuję pozostałych artykułów z tej serii.

Cena: 3,99
8.8

Cena

7.0/10

Smak

9.0/10

Skład

10.0/10

Opakowanie

9.0/10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *